خبرگزاری طب اسلامی

آیت الله تبریزیان با حضور در کلاس دکتر خیر اندیش:دکتر خیر اندیش در زمانی که کسی اسم حجامت را نمی آورد وارد این مقوله شدند، متحمل صدماتی هم در این راستا شدند،این ابتکار است/ اتفاق وحشتناکی در اصلاح ژنتیکی افتاده است ،اسم آن اصلاح است ولی در حقیقت تخریب ژنتیکی هست نه اصلاح

سخنان آیت الله تبریزیان در کلاس طب استاد خیر اندیش در قم
سال ها سبک زندگی اسلامی در کشورهای اسلامی رایج بود ولی با فراگیر شدن انقلاب صنعتی، سبک زندگی اسلامی، به سبک زندگی اروپایی و غربی تبدیل شد ،در معماری ،در تغذیه در همه شئون زندگی تغییر صورت گرفت.یکی از نمونه از این اتفاقات، اتفاق وحشتناکی هست که در اصلاح ژنتیکی افتاده است ،اسم آن اصلاح است ولی در حقیقت تخریب ژنتیکی هست نه اصلاح، حالا سران صهیونیستی ما را مسخره میکنند که شما از این تخم های اصلاح ژنتیکی شده استفاده میکنید ،گندم ما اصلاح ژنتیکی شده هست! برنج و حبوبات ما اصلاح ژنتیکی شده است! در دارو هم همین مسئله هست! دارو ها از خاک است، رنگ کردن خاک به رنگ سفید و قرمز که مسله خوردن خاک را جایز نمی کند.
حالا اینهمه بیماری ایجاد شده صدها بیمارستان و هزاران درمانگاه ،همه هم پر از جمعیت، آیا نشانه ای بالاتر از این لازم هست؟اتفاق وحشتناکی افتاده است.
حالا یک عده ای مثل پرفسور دکترخیر اندیش میخواهند گوشه ای از این مسئله را جبران کنند با حجامت و امثال آن، خیلی کار بزرگی در پیش هست .
کار بزرگی در پیش است،ما میخواهیم این گندم اصلاح ژنتیکی شده را از دست مردم بگیریم، گندم طبیعی بدهیم. این کار کیست؟ این کار یک نفر و چند نفر نیست.
ما میخواهیم این تخم گوجه فرنگی و کاشت آنرا بگیریم، ما میخواهیم هویج فرنگی را تبدیل کنیم به کشت و تولید زردک، خیلی کار بزرگیست ،کار یک نفر و دو نفر نیست، این تنها راهش حوزه های علمیه هست، مبلغ بشوند و مردم بواسطه آنها بفهمند برای دنیا چه مشکلی پیش آمده است. بخاطر استفاده از کود شیمیایی و سم پاشی ها چه بر سر مردم آمده است ،ما حرف جدیدی نمی زنیم، همان حرفی که دنیا می گوید را می زنیم ،محصولات ارگانیک، الان همه دنیا این شعار را می دهند، در این مسئله از آنها پیروی کنید، میخواهیم برگردیم به غذا های سالم ،برگردیم به غذاهای ارگانیک و تغییر ژنتیکی نشده ،کار بزرگی هست و کار بزرگی در پیش داریم ،خیلی تبلیغ می خواهد، خیلی روشنگری می خواهد.
مردم فکر می کنند اوضاع عادی هست. بنابه آمار وزارت بهداشت از هر شش نفر یک نفر در بیمارستان بستری می شوند! چرا؟ همین بیمارستان ها که خالی بود الان از کثرت جمعیت نمی توان در بیمارستان ها راه رفت !چرا؟ چرا این همه سرطان ؟ چرا این همه ام اس ؟ چرا اینهمه دیابت ؟ چرا این همه فشار خون ؟ کسی جوابگو نیست! کسی نمی داند چه اتفاقی افتاده است، به هر حال حتی الامکان باید دست در دست هم بدهیم و این کار را شروع کنیم.
ما میخواهیم بهداشت مان اسلامی باشد .بنده درباره موضوع بهداشت اسلامی فقط هفتصد صفحه فهرست نوشته ام. اصلا وارد عمق مباحث نشده ام، وارد بحث استدلال و نقض و ابرام نشده ام .مانند آنچه در طب اسلا می انجام داده ام در این حوزه انجام نداده ام. این بهداشت در بین مردم رواج داشت ،هر چند نمی دانستند منشا روایی دارد و این را دشمنان از مردم گرفتند.
اگر بهداشت اسلامی رعایت شو ما نیاز به طبیب و پزشک نداریم.
آن پزشک یهودی در عصر پیامبرصلی الله علیه و آله آمد گفت :شما مردم را نهی کرده اید مردم به سراغ ما بیایند؟ حضرت فرمودند:من کسی را نهی نکرده ام، به مردم آموخته ام که به گونه ای زندگی کنند که نیاز به طبیب نداشته باشند.امروز نیاز به این روش داریم. این مسئله باید تبلیغ شود، نیاز به کار دارد، باید طب اسلامی و طب سنتی در مقابل این طب شیمیایی بایستاد.
این داروها همه مشکل دارند.این عمل های جراحی را پیامبراکرم صلی الله علیه و آله۱۴۰۰سال پیش اعلام کردند، سه مرتبه هم اعلام کردند، من راضی به جراحی نیستم.این عمل های جراحی ها همه بیهوده است، یک روز آپادیس را خارج میکنند! یک روز طحال را! و یک روز کیسه صفرا! یک روز معده را نصف می کنند!یک روز روده را کوتاه میکنند!برای وجود انسان بیچاره چیزی باقی نگذاشتند!این ها شبیه قصابی هست!درمان این است که این ها اصلاح شود و در طب اسلامی این ها همه درمان دارد.
کار آسانی نیست باید عده ای در طب اسلامی مجتهد شد و توان استنباط و ابتکار ایجاد شود و روش اجتهاد طب اسلامی باید آموخته شود.دانستن و تسلط بر طب سنتی هم در کنار طب اسلامی لازم است.
ابتکار لازم است ببینید دکتر خیر اندیش در زمانی که کسی اسم حجامت را نمی آورد وارد این مقوله شدند، متحمل صدماتی هم در این راستا شدند.این ابتکار است، اگر هدفی و ایمانی داشته باشی دیگر نگاه نمی کنی که چه مشکلاتی پیش می آید ممکن هست انسان زندان هم برو مثل آقای دکتر ، نتیجه مهم است ، ولی نتیجه چه شد؟ الان همه دارند حجامت میکنند، به این وسیله دارند سلامتیشان را بدست می آورند.
و روح ابتکار مهم است شما اگر متوجه شدید باید غذای مردم اصلاح شود، باید دانه های ما اصلاح شود اگر میتوانید قدمی بردارید، باید انجام دهید، یک هنری به خرج دهید، هر چند مشکلات دارد، هرچند سختی دارد ،ولی این مربوط به سرنوشت خود فرد و سر نوشت جامعه هست، این مهم است.
علاوه بر این روحیه ابتکار ،روحیه مقاومت هم لازم هست ،حالا اگر اعتراض کردند، اگر شخص را به دادگاه کشاندند و حتی به زندان بردند،محاکمه کردند، می تواند بگوید من کاری به مردم ندارم، اینها روحیه مقاومت میخواهد و روحیه صبر هم لازم دارد .
السلام علیکم و رحمه الله و برکاته
۲۴اریبهشت ۱۳۹۵

علی میلانی

✔دانشجو رشته شبکه و نرم افزار هستم و در زمینه برنامه نویسی و طراحی سایت فعالیت می کنم ، به طب اسلامی علاقه دارم و دوست دارم در ثواب نشر حقیقت طب اسلامی سهیم باشم.❤

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا
بستن