طب اسلامی

اعدام بیمارستانی !

😱اعدام بیمارستانی!😱

👈پیشنهادهایی که بالاخره عملی خواهد شد!

🔹پیشنهاد می کنم بجای اینکه از این روش ها، سلب حیات اتفاق بیوفتد، این سلب حیات با بخشش اعضای بدن اعدامی در محیط بیمارستانی اتفاق بیوفتد تا در کنار یک مرگ اعدامی چندین نفر به زندگی بازگردند.

✍️ دكتر امير محمدي(متخصص طب اورژانس)

👌با پیشنهاد اعدام بیمارستانی که به مراجع تقلید هم رسانده شده است، بجای اعدام شخص محکوم، به صورت تدریجی می توان اعضای بدن او را به دیگران فروخت البته اوایل با نام اهدا بعدها با نام مقدس تولید ثروت و بهره وری!

👌در صورتی که این مسئله با مافیاهای قاچاق اعضا، که قابل حذف هم نبوده و نیستند، گره بخورد، این جان انسان است که بازیچه قرار خواهد گرفت.

👌اعدام بیمارستانی در برخی کشورهای جهان رایج است و شرکت های فروش اعضا با دادگاه ها، بده بستان مالی ایجاد می کنند و جامعه را با اعدام به روش جدا سازی اعضا، برای کسب درآمدهای نجومی، درگیر میکنند.

👌با توجه به قدرت بلامنازع پزشکی غربی، اعدام بیمارستانی دیر یا زود به پر درآمدترین بخش پزشکی مدرن تبدیل خواهد شد و یکی از عوامل جذب “توریست پزشکی” به کشور خواهد بود.

👌در این راستا توجیه این نوع اعدام ها، هم فیلم سینمایی با پول شرکت های سرمایه گذار ساخته شده است و هم همایش جهت توجیه علمای دینی در قم برگزار شده است!

@naghdepezeshki

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا
بستن