طب اسلامی

تبریک به بچه های اطلاعات سپاه

تبریک به بچه های اطلاعات سپاه

🔹با دستگیری های اخیر عده ای که در قالب فعال محیط زیست فعالیت می کردند، امیدهایی جهت نجات کشور از دست طراحان بین المللی نابودی زیست محیطی و مجریان بیوتروریست در کشور ایجاد شده است .

🔹واقعا باید به بچه های اطلاعات سپاه تبریک گفت که جاسوس های دستگیری های اخیر را در تغییر اقلیمی و محیط زیستی کشور دخیل می دانند، این سطح آگاهی، تحلیل و حساسیت هنوز در جامعه نخبگانی کشور وجود ندارد.

🔹با توجه به مرعوبیت و علم زدگی کشور، و مرعوبیت به ژست های علمی و کسانی که خود را دوستدار محیط زیست نشان می دهند، سخت است که به این عناوین توجه نکرده و به عنوان یک کیس جاسوسی بر روی آن متمرکز شده و نتیجه گرفت.

🔹بخصوص در شکار “کاوه مدنی” بعنوان سرویس دهنده به این سیستم و عامل هماهنگ کننده بالادستی این فعالیت های بیوتروریستی موفقیت ویژه ای ثبت شده است که البته با فشار مسولین دولتی فعلا ايشان از دسترس خارج شده است.

🔹انتظار جامعه اسلامی این است که سطح رصد امنیتی کشور بالا برود و از جاسوسی و خرابکاری های روبنایی که روشی برای فریب از خرابکاری های عمیق تر و ریشه ای تراست، نگاهی فراتر بوجود بیاید.

🔹مسئله جریان انحرافی، دراویش، تجمع های صنفی هر چند بعد امنیتی دارد ولی در واقع با هدایت های فوق حرفه ای خارجی، روشی جهت فریب کنش گران امنیتی کشور است تا مسائل اساسی مورد غفلت واقع شود.

🔹کشتار از طریق جنگ نان و نمک با حداقل صدهزار کشته ی مستقیم در سال، تغییر در اقلیم، تخریب زیست محیطی با درختان غیر مثمر،ممنوعیت کشاورزی و دامداری در کشور،طرح نسل کشی توسط غربالگری های پزشکی، واکسیناسیون های مشکوک، طرح نابود سازی کشاورزی و نسل از طریق تراریخته ها، سموم و کود شیمیایی،طرح نابودی تولید و ترویج مصرف، طرح ایجاد اشتغال کاذب،طرح ترویج فمینیست،توسعه شبکه ی رباخواری سیستمی، نفوذ در شبکه آموزشی، رسانه ای کشور و… نشان از لزوم تغییر نگرش امنیتی به سطوح بالاتر است.

🔹با ورود هوشمندانه سپاه در پرونده اخیر با پوشش محیط زیستی، انتظار می رود که سازمان اطلاعات سپاه در حوزه های جاسوسی، امنیتی در پوشش بهداشت، تغذیه و درمان نیز ورودی گسترده نمايد، بویژه که ضربه ی کنترل جمعیت ایران و ایجاد سونامی پیری در همین حوزه با طراحی خارجی و عاملیت داخلی صورت گرفته است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن