طب اسلامی

داروهای خطرناک

داروهای خطرناک

💉هر روز بیشتر از قبل مردم ناامید از طب یهودی به طب اسلامی پناه می آورند تا جائیکه وزیر بهداشت از کاهش مراجعه ی سالانه سه میلیون بیمار به پزشکان خبر داده است.
حال اگر شما جای وزیر و دوستانشان بودید و منافعتان تهدید می شد چه تدبیری می اندیشیدید؟
یا باید تسلیم حقیقت طب اسلانی می شدید وتوبه می کردید و یا از راههای نادرست در پی حفظ منافع خویش بودید،همان راهی که آقای وزیر انتخاب کرده و به تهدید وتخریب روی آورده تا بتواند منافع خود و همکارانش را حفظ کند .متاسفانه آنها بدترین گزینه را برای بقای خویش برگزیده اند،می خواهند با تهمت وافترا و شایعه پراکنی بازارشان از رونق نیفتد .جدیدا ادعا می کنند داروهای طب اسلامی برای بیماران ضرر دارد.
💉جالب است بدانید آقایان بدون علم و دانش اظهار نظر می کنند.یکی نیست از این آقایان سوال کند شما اصلا به چه مقدار با داروهای طب اسلامی آشنا هستید که در موردش اظهار فضل می کنید؟
ا🙏🏻ین جاهلانه ترین شکل نقد است.کسی در مورد چیزی نظر بدهد که در مورد آن مطلب هیچ مطالعه ای نداشته باشد.
باید به این آقایان گفت شما داروهای را به مردم تجویز می کنید که خود هیچ اطلاعی از ترکیب داروها ندارید و نمی دانید این داروها چگونه تولید شده و فقط بر اساس القاء از آنسوی مرزها توسط کارتلهای داروسازی یهودی برای هموطنان شیعه نسخه می پیچید .کسی هم نیست از شما بپرسد بر چه اساسی این دارو را که هیچ کسی حتی وزیر هم در کشور از محتویاتش مطلع نیست جز صهیونیستها برای مردم تجویز می کنید.
💎در طب اسلامی ترکیب هیچ داروی از طبیبان و مردم پنهان نیست وحتی ساخت دارو را به همه مردم آموزش می دهند.
حال عقلا خود قضاوت کنند داروهای کدام طب برای مردم خطرناک است؟
داروهای که هیچ کسی جز عده ای از یهودیان انسان کش از ترکیباتشان مطلع نیست یا داروهای که براساس روایات اهل بیت علیه السلام تولید می شود و در حین تولید سازندگاتش با وضو هستند؟
کمی تفکر بایدش
✍🏻بنده ی خدا حسن قربانپور
طب-اسلامی

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا
بستن