طب اسلامی

رابطه ی طلاق با طب

رابطه ی طلاق با طب

👫یکی از معضلات جامعه ی امروز مسئله ی طلاق است. سیاستمداران و دولتمردان در دنیا برای حل این معضل دست نیاز به سوی جامعه شناسان و روانشناسان و روانکاوان دراز کرده و از آنها برای حل این مشکل راهکار می خواهند و تا به امروز علی رغم همه ی تلاشها نتوانسته اند به نتیجه ی مطلوبی دست یابند بلکه می توان گفت به بن بست رسیده اند.
بسیاری از مشکلات اجتماعی رابطه ی مستقیمی با سلامت جسمی و روحی افراد دارد.اگر به هر دلیلی سلامت روحی و جسمی فرد دچار آسیب شود به همان نسبت رفتارهای آن فرد تحت تاثیر قرار خواهد گرفت،او با همسر ،فرزندان ،همسایگان، همکاران و همه ی افرادی که با او در ارتباط هستند دچار تنش و مشکل خواهد شد
👫برای تغییر رفتارهای ناصحیح و نابهنجار در جامعه باید در پی از بین بردن علت کرد یعنی باز گردانندن سلامتی جسمی و روحی به تک تک افراد جامعه.
برای رسیدن به این مقصود چاره ای نیست که باید مدل تغذیه،خواب،شغل، و بسیاری را تغییر داد.
به عبارتی امروز باتغییر سبک زندگی می توان بسیاری از این مشکلات اجتماعی را حل کرد.سبک زندگی هماهنگ با روح و جسم تا انسان بتواند در هر شرایطی بهترین واکنشها را نشان دهد.
👫طلاق نوعی واکنش ناخودآگاه به ناملایماتی است که سبک زندگی غلط به فرد تحمیل کرده و او را در موضع ضعف قرار داده است.مرد یا زن، افسرده ،سرد مزاج از نظر جنسی،ناتوان در تصمیم گیری،پرخاشگر،زود رنج که نمی تواند خانواده را مدیریت کند و در پی سرخوردگیهای مداوم هر روز بیش از پیش کانون خانواده خالی از محبت و عشق می شود.
باید گفت این مشکلات بزرگ و به ظاهر لاینحل چاره ای ساده و قطعی دارد تغییر سبک زندگی و تغذیه.
با چند تغییر ساده می توان عشق را به خانواده باز گرداند و دوباره همه چیز سر جایش قرار بگیرد با اصلاح تغذیه موجود به اصلاح تغذیه طیب و اسلامی می توان همه ی مشکلات جنسی و روحی روانی جامعه را حل کرد.
💎کسانی که امروز در فکر طلاق هستند و امیدی به تغییر زندگی خود دارند کمی تحمل و تامل نمایند،باور کنید می شود با اصلاح تغذیه در کنار همدیگر بمانند وعاشقانه زندگی کنند.
ادامه دارد.
بنده خدا حسن قربانپور
#طب-اسلامی
https://t.me/naghdemashhorat

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن