طب اسلامی

سلامت معنوی، فتنه ای بزرگ

Feeling blue

سلامت معنوی، فتنه ای بزرگ

🔹از نقشه های سازمان “یونسکو” و “بهداشت جهانی” برای حذف دین از زندگی ملت ها، ایجاد عنوان “سلامت معنوی” هست که با یک طراحی پیچیده، جامعه ی نخبگانی و عمومی کشور را به سمت “معنویت سکولار” ، “معنویت بدون شریعت” و “معنویت لیبرالی” ، “تصوف و مرجئه” سوق میدهد.

🔹در این ایام جریانی در وزارت بهداشت بسرعت به دنبال حذف کتب “معارف اسلامی” از دانشگاه ها و جایگزینی دروس “سلامت معنوی” هستند.

🔹برگزاری پنجمین “نشست سلامت معنوی” در قم با هدایت وزارت بهداشت ، در همین این ایام، نشان از عزم جدی کارگزاران تابع غرب بر تغییر جایگاه “معارف مذهبی” با عنوان،”سلامت معنوی” دارد در این همایش که در قم برگزار شد هیچ نهاد حوزوی حضور نداشت و فقط وزارت بهداشت برنامه و محتوا را تعیین کرد که در ضمن برای کل کشور هم دستورالعمل عملیاتی صادر گردید.

🔹با گسترش مفهوم “سلامت معنوی” توسط وزارت بهداشت، وزارت علوم و وزارت آموزش و پرورش، از نگاه طراحان این پروژه انگلیسی_اسرائیلی ، ایده ی “اسلام منهای روحانیت” هم تحقق پیدا خواهد نمود و در آینده اگر یک عالم دینی بخواهد از “معنویت” سخن به میان آورد باید از “وزارت بهداشت” اجازه بگیرد.

🔹فرح، در دوران اوج حکومت پهلوی با ایجاد دانشگاه معقول و منقول به دنبال حذف حوزه های علمیه و جایگزینی تربیت یافتگان این دانشگاه با “روحانیت” بود که هم نام “دین و معنویت” مطرح باشد هم جایی برای “مذهب و فقاهت” نباشد کاری که در ترکیه تجربه شده است.

🔹جالب است که “سلامت معنوی” اسم رمزی برای جریانات “مرجئه ای” در عصر کنونی می باشد، همان تئوری که میگوید :دلت پاک باشد، چگونگی عمل اهمیتی ندارد. نگاهی که در گروه های” ان ای” بنام ترک اعتیاد در حال اجرایی شدن است و از این پس بنام “سلامت معنوی” ادامه خواهد یافت .

🔹حذف “معاونت طب سنتی” از وزارت بهداشت و جایگزینی “معاونت اجتماعی” در مدت کوتاهی، حکایت از نقشه ترویجی دشمنان، برای ترویج تفکر “معنویت بدون مذهب” است زیرا معاونت اجتماعی وزارت خانه، ماموریت احیای عنوان “سلامت معنوی” را دارد که البته در مقطعی با اعتراض برخی نمایندگان و مسولین شورای انقلاب فرهنگی با عنوان “جریان نفوذ” مواجه شد.

🔹با توجه به این که متولی “سلامت” در کشور وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی است و “عنوان سلامت” شامل “سلامت معنوی” و “سلامت جسمی” هر توأمان می باشد، عملا دخالت در “سلامت معنوی” توسط هیچ نهاد دیگری پذیرفته نخواهد بود و تحت عنوان “مداخله” در امر سلامت قابلیت پیگیری قضایی خواهد بود.

🔹همانگونه که سنت نبوی حجامت بدون اجازه وزارت بهداشت، برای علمای دین ممنوع است و مشاوره روانشناسی، بدون مجوز وزارت علوم، برای علمای دین ممنوع است، ورود در عرصه “سلامت معنوی” هم بدون مجوز وزارت بهداشت ممنوع خواهد شد.

👌چشمان بینای دلسوزان کشور و دین، بایستی با رصد شبکه “نفوذ” ، بلکه “براندازی”، که با هدایت صهیونیست ها در حال اجراست، اقدام روشنگرانه و رفتار متناسب داشته باشند.

✍م. م. ق

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن