طب اسلامی

طب اسلامی

طب اسلامی

💝طب اسلامی اسرائیل را از صفحه ی روزگار محو می کند.
میدانم که آرزوی تو حذف این لکه ی ننگین از صفحه ی روزگار است سالها برای این امر خونه دل می خوری.میدانم که تو نیز منتظر تحقق پیش بینی رهبرمان در رابطه با حذف اسراییل در ۲۵ سال آینده نشسته ای، تا جشن نابودی این نطفه ی نحس بگیریم،و بزرگترین آرزویمان محقق شود،ودنیا طمع شیرین دنیای بدون صهیونیسم را تجربه کند.اگر این آرزو را در وجودت داری برای سلامتی آقا امام عصر اروحنا فدا صلواتی بفرست وحرفم را بشنو وعمیق در این مورد بیاندیش.
💝در هشت سال دفاع مقدس یک شعار معروفی بود که همیشه رزمندگانورد زبانشان بود.
🔺راه قدس از کربلا می گذرد.
به شکرانه ی آن حماسه امروز راه کربلا باز است. ولی را قدس هنوز بسته است.آنچه باعث این ظفر گشت.کار مجاهدانه بود.وآنچه که راه قدس را باز می کند طب اسلامی است.
🔺شاید بگویید چرا !؟

❤سلطه نظام یهود بر جهان بر اساسه ساختار نظامی نیست.،بلکه برگرفته از تمدن سازی بر محور دنیا پرستی وشیطان پرستی است،و بزرگترین راه تحمیل این تمدن در همه شئونات زندگی برگرفته از طب مدرن است وتوانستهبا ساختار سازی بر این اساس تسلط خود را بر جهان تحقق بخشد،بزرگترین سلاح یهود طب مدرن است،که برای شاهد مثال در حوزه ی تحریمهایی ایران،اثر گذارترین تحریمها،تحریمها در حوزه بهداشت ودر مان بود تا بدانجا که بسیاری توانشان را برای مقابله در برابر این تحریمها از دست دادند.زیرا دیدن تن رنجور کودکان وهموطنانی که برای نرسیدن داروهای مدرن رنجهای ناگواری را تحمل می کردند دل هر انسانی را بدرد می آورد.
سیطره ی یهود بر نظام بهداشت ودرمان
که تاثیر مستقیم وغیر مستقیم زیادی بر سایر شئون زندگیمان دارد چاره ی برای ما باقی نمی گذارد تا برای حذف این وابستگی وتحمل این رنجها،مقابل به مثل کرده ودست پیش بگیریم،و دست به دامان اهل بیت شده وبا طب اسلامی بر گرفته از سنت وعترت به جنگ نظام سلطه ی یهود برویم.
❤کاری سخت اما شدنی…
ادامه دارد.
✍بنده ی خدا حسن قربانپور
#طب-اسلامی

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن