طب اسلامی

طب اسلامی 

طب اسلامی

🌼نگران دنیایه مردم باشیم دینشان هم درست می شود.

🐿این روزها بعضی ها نگران دین مردم شده اند،وبه دیدار مراجع تقلید می روند و فریاد وا اسفا سر می دهند که چه نشسته اید که بعضی ها به اسم طب اسلامی دین مردم را تهدید می کنند.واگر دیر بجنبید دین مردم از دست میرود.
🐿اینها از نشانه های آخرالزمان است.آنهایی که تا دیروز معتقد بودند مردم را به زور به بهشت نبرید در چرخش دورانی نگران دین مردم شدند.چون حالا دین مردم کیسه های پر پولشان را پرتر می کند.سرمایه های که حاصل بیماری و درد و رنج مردم است.واز این رهگذر پزشکان به طبقه ی مرفه و بی درد جامعه تبدیل شدند. وامروز که در مواجه با طب اسلامی جیب خویش را در خطر می بینند تبدیل به دلواپسان دین وایمان مردم شدند.
🐿باید به دلواپسان دین مردم گفت مردمی که همه مال وجان وناموسشان درگیر درد و رنج و بیماری است،چگونه توان انجام فرائض دینی خود راداشته باشند،امروز بسیاری از افراد سالم به خاطر مشکلات سیاسی ، اجتماعی و اخلاقی در جامعه از زیر بار مسئولیت واجب شرعی خود شانه خالی می کنند.حال با این سیری که طب مدرن در پیش گرفته،باید بپذیریم که باور به خدا از جانب مردم جای شکر گذاری دارد.
🌷نباید فراموش کنیم که عقل سالم در بدن سالم است و دین برای عقلا است.حال که سلامت مردم مورد تهدید است عقل مردم دچار آسیب خواهد شد،واگر عقل مردم آسیب ببیند،دنیای مردم آسیب می بیند و اگردنیای مردم آسیب ببیند در نهایت دین مردم آسیب می بیند.ودرنهایت دنیا و آخرت مردم آسیب خواهد دید. باید گفت: نگرانان دین مردم بیش از هر چیز نگران دنیا وسلامتی مردم باشند.
🌕مطمئن باشید دینی که دنیای مردم را بسازد می تواند آخرت مردم را بسازد و لا غیر
ادامه دارد
✍بنده خدا حسن قربانپور

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا
بستن