طب اسلامی

طب غربی

طب غربی =طب استبدادی

🥁یکی از مواردی که در طب بعنوان حقوق بیمار مطرح است بحث حق انتخاب بیمار برای نوع و روش مداوا و مراجعه به طبیب مورد اعتمادش است.یعنی بیمار حق دارد برای سلامتی ومداوای خود تصمیم بگیرد.
بیمار بر حسب شرایط واعتقاداتش انتخاب می کند چگون وبا چهروشی مداوا شود و خود را به طبیب مورد نظرش می سپارد و آسوده خاطر انشالله درمان می شود.
🥁ولی امروز بی دلیل مردم از این حقوق خویش محروم گردیده و نمی توانند انتخاب کنند و به ناچار مجبورند فقط وفقط به طب غربی مراجعه نمایند و سایر روشهای طبی به دلیل منافع طب غربی از جامعه حذف گردیده و یا مورد تهدیدند.
🥁 چرا باید مردم را وادار ساخت فقط به طبی مراجعه کنند که هدفش تولید بیماری وسودآوری است!؟چرا در کشوری که مردمش برای اعتلای اسلام قیام کرده اند، هر روز آقای وزیر وهمکارانش بر علیه طب اسلامی موضع می گیرند!؟ طب اسلامی کدامین منافع این آقایان را تهدید می کند که حضورش را در حوزه ی بهداشت ودرمان برنتافته و بی خردانه و به دور از عقلانیت می روند وقرارداد ورود طب چینی را امضا می کنند!؟
هر چند نگارنده معتقد است،که این عمل هیچگاه عملیاتی نخواهد شد و آنها می خواهند زمینه ی انحصار برای طب غربی را حفظ نموده تا منافعشان آسیب نبیند و مردم طعم سلامتی را نچشند.
🥁این قرار داد چیزی جز یک نمایش عوام فریبانه برای گرفتن ژست دمکراتیک نیست.
باید به آقایان گفت،دیگر حنای شما پیش مردم رنگ ندارد بیش از این دست وپا نزنید.شما چاره ی جز تسلیم در برابر طب اسلامی ندارید.
🌈اندکی صبر سحر نزدیک است.
ادامه دارد.
بنده خدا حسن قربانپور
#طب-اسلامی
@naghdemashhorat

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا
بستن