طب اسلامی

معلولیت و غربالگری

طب اسلامی

معلولیت و غربالگری

📣طب غربی امروز غربالگری را ترویج می کند.

♦️ در مطالب گذشته اشاره نمودم که یکی از راههای طب مدرن برای رسیدن به اهدافش ایجاد رعب و وحشت است،انسان در حالت ترس معمولا تصمیم درستی نمی گیرد.
طب مدرن با آگاهی از این مطلب همیشه با تبلیغات گسترده و ایجاد ترس مردم را مجبور به همراهی با خود می کند که یکی از این موارد ترس از بدنیا آوردن بچه ی معلول است،ترسی که هر کسی را وادار به واکنش می کند.
در طول تاریخ ما شاهد بدنیا آمدن کودکان معلول بوده ایم ولی این امر دلایلی دارد که براحتی قابل حل است ولی طب غربی بجای حل مسئله مثل همیشه در پی حذف صورت مسئله است.

♦️علت معلولیت حاصل تغذیه غلط و نوع و زمان ارتباط زناشویی است که می توان با آموزشها پیش از ازدواج و رعایت این آموزشها این اتفاق را به صفر رساند.
طب جاهل مآب غربی که فقط داد عقلانیت دارد ولی ذره ی عقل ندارد دست به انسان کشی از نوع مدرن زده وخانواده ها را مجبور می سازد که خود سند قتل عزیزان شان را امضا کنند.
غربالگری نسل کشی طب مدرن است تا نسل طیب و حلالزاده را در جهان از بین برده و دنیا را برای حیات حرم زادگان مهیا کنند.

♦️متاسفانه وزارت بهداشت شیعیان آگاهانه و یا ناآگاهانه در این نسل کشی تمام توان خود را بکار گرفته و مردم را ترغیب به این امر خوفناک می کند.

🔔مردم بزرگوار و شریف ایران فقط و فقط با دیدن آموزشی که شاید جزوه اش به ده صفحه نرسد می شود کاری کرد که هیچ کودک معلولی به دنیا نیاید ولی دریغ از اندکی شعور در جامعه ی غرب زده ی پزشکی ایران عزیز.
ادامه دارد
✍🏻بنده ی خدا حسن قربانپور
#طب _اسلامی
https://t.me/naghdemashhorat

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا
بستن