طب اسلامی

نقشه واتیکانیزه کردن قم در جریان است!

نقشه واتیکانیزه کردن قم در جریان است!

⏪ گزيده اي ازسخنان حجت الاسلام علی کشوری در جمع کارشناسان تدوین نقشه الگوی پیشرفت اسلامی در قم:👇

۱️⃣ دور جدیدی از نقشه واتیکانیزه کردن قم در جریان است! آقایان دیگری مطرح کردند؛ اسلام طب هم ندارد و البته بلافاصله اظهارات برخی از آنها به تیتر بی بی سی تبدیل شد!

۲️⃣ همچنین آقایان دیگری در تهران و قم مطرح کردند که اسلام طب هم ندارد و البته بلافاصله اظهارات برخی از آنها به تیتر بی بی سی تبدیل شد و بی بی سی مکار به عنوان رسانه این انسانهای ساده لوح عمل کرد!

۳️⃣ به این اظهارات رسانه ای دو نوع اشکال وارد است؛ اشکال اول آنکه بر اساس مبانی صحیح فقهی و اسلامی دین مفهومی حداکثری دارد و اقامه دین به مدیریت تحولات همه حوزه های اجتماعی مانند حوزه اقتصاد و سلامت و طب و علم و…. وابسته است و اساسا بدون توجه به مدیریت مفاهیم ضد دینی در سایر حوزه های حیات، دین اقامه نخواهد شد و کاریکاتوری از آن در جامعه تحقق خواهد یافت.

۴️⃣ اشکال دوم آنکه: عمده این اظهارات در زمانی مطرح می شود که جریانی تحول خواه در حوزه علمیه قم با کمک جمعی از مومنین به میدان آمده اند و مشغول افشاگری درباره خطرات مهلک تخصص های مدرن برای زندگی مردم هستند؛ افشاگری درباره خطرات برنامه ششم ، سند بی هویت ۲۰۳۰ و مسئله فوق خطرناک تراریخته ها و افشاگری درباره رباخواری بانک ها و اثرات سوء واکسیناسیون گسترده و خطرات غربالگری و… نمونه ای کوچک از این اقدامات گسترده است.

۵️⃣ بنده تصورم این است که دور جدیدی از نقشه شوم واتیکانیزه کردن قم و ارایه تصویری حداقلی و غیر کارامد از دین با مدیریت جریان توسعه گرای کشور و البته غفلت برخی غافلان خودی در جریان است.

🔴 منبع: خبرگزاری دانشجو

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن