طب اسلامی

هزینه ی درمان

هزینه ی درمان

💰یکی از معظلات بیماران در مراجعه به طب غربی هزینه های بی پایان و گزاف درمان است تا بدانجا که بسیاری بخاطر مبتلا شدن خود یا یکی از اعضاء خانواده دچار مشکلات عدیده ی اقتصادی می شوند .این امر تا آنجا پیش می رود که بسیاری از خانوادها دچار فقر می شوند و جایگاه اجتماعی خانواده تنزل می یابد و متاسفانه در بیشتر موارد عزیزانمان را نیز از دست می دهیم،هم داغ مال باختگی داریم هم داغ از دست دادن عزیزانمان را و چیزی جز آه و حسرت نصیبمان نمی شود.
🛎طب اسلامی بر گرفته از مکتب اهل بیت طب رحمت است.بیماری و درمانش پایان راهه انسان و خانواده اش نیست بلکه چون سنگی است کوچک در میان راه زندگی که انسان از آن می گذرد و انسان را از مسیر رشد وتعالی باز نمی دارد بلکه گاه خود دلیلی است برای رشد وتعالی.
هزینه های درمان در طب اسلامی بسیار کمتر از طب غربی است ودر صورت ناتوانی بیمار در پرداخت هزینه ی درمان او می تواند با استفاده از سایر روشهای درمانی خود را درمان کند،مانند علاج یداوی ،غذا درمانی،دعا درمانی واین نیست مگر به برکت خدا و اهل بیت.
🏖هیچ در بسته ای درطب اسلامی وجود ندارد و شما پس از بیماری تمام سرمایه ی خود را از دست نمی دهید و به خاک سیاه نمی نشینید.
🌸 فقیر و غنی با اعتماد به این طب به راحتی درمان می شوند وهیچگونه تبعیضی در این طب نیست.
ادامه دارد…
✍🏻بنده خدا حسن قربانپور
#طب-اسلامیhttps://t.me/naghdemashhorat

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن