طب اسلامی

واکسیناسیون و امیرکبیر

💎واکسیناسیون و امیرکبیر💎

🔹اینکه امیرکبیر با این وطن پرستیش چطور اجازه دادند طب غربی وارد کشور بشود ممکنه بگوییم بسی جای تعجب است ولی بنظر بنده ایشان در این قضیه خیانت نکردند بلکه گول ظاهر تأثیرات داروهای شیمیایی را خوردند و از عواقبش و عمق فاجعه ی آن مطلع نبودند و تا حدودی حق هم داشتند چون بر ملاء شدن جنایت طب کلاسیک احتیاج به زمان داشت چرا که تأثیراتش آنی بود ولی عوارضش در دراز مدت خودش را نشان می داد.

🔹 ما الان که نزیک به ۱۵۰ سال از عمر این طب در مملکت ما می گذرد این همه جنایتش را دیدیم و داریم می بینیم و کاملا ناکارآمدی آن ثابت شده با این حال مردم که جای خود، خیلی از پزشک های ما هم هنوز از عمق فاجعه اش خیلی سر در نیاوردن و همچنان دارن از آن حمایت می کنند چه برسد به امیر کبیر آنهم در یکی دو قرن گذشته.

🔹الان به هر یک از مردم ما بگوییم فرزندتان را واکسن نزنید بنظر شما قبول میکنند؟
نه تنها قبول نمی کند بلکه تعجب هم می کند مگه می شود واکسن نزد؟! در حالی که نمی دانند واکسن را همان افرادی برای ما درست کردن که سی و اندی سال مال را تحریم کردند و حاضر نیستند یک لقمه نان از گلوی مردم ما راحت پایین برود.

🔹 واکسن را همان کسانی برای ما به ارمغان آوردن که وهابیت را برای ما ساختند تا با این قوم خبیث و جاهل ریشه ما را بزنند و ما را از هستی ساقط کنند.

🔹واکسن را کسانی به ما هدیه دادند که هشت سال جنگ نابرابر به ما تحمیل کردن.

🔹 واکسن را کسانی به ما دادند که سلاح های شیمیایی به صدام جنایتکار می دادند که ملت ما را قتل عام کنند.

🔹 تازه اینکه بعضی از اطبا می گویند واکسن در دراز مدت باعث جنون سلولی میشه و باعث می شود که دیگر سلول های بدن نتونند به خوبی وظایف شان را انجام بدهند بماند
ولی انسان باید خیلی ساده اندیش باشد که از طرفی جنایات هولناک و خیانت های آشکار آنها را در حق ملت خود ببیند و از طرف دیگر باور کند که این ها دلشان به حال فرزندان این مرز و بوم سوخته بخاطر اینکه در آینده فلج یا بیمار نشن برای ما واکسن تولید کنند.

👌تو خود بخوان حدیث مفصل از این مجمل

✍🏼محمد میرزایی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن