خبرگزاری طب اسلامی

وقتی صنعت واکسن در دست نظام سلطه قرار بگیرد؛ کشتار روزانه ۳۵۰ هزار نفر از طریق برنامه‌های واکسیناسیون


“بیل گیتس” سرمایه‌دار معروف آمریکایی اعتراف می‌کند صنعت واکسن در حال کاستن از جمعیت کره زمین است؛ اعترافات وی در کلیپ مستندی همچنان بر روی وب‌ سایت‌ها در دسترس است.

 “بیل گیتس” سرمایه‌دار و مدیر ارشد اجرایی آمریکایی است که به‌ عنوان ثروتمندترین فرد جهان شناخته می‌شود؛ وی در گذشته آشکارا به رسوایی بزرگ صنعت واکسن در نظام سلطه اعتراف کرده و گفته بود واکسیناسیون طراحی شده‌اند تا دولت‌ها بتوانند جمعیت جهان را کاهش بدهند.

کشتار روزانه ۳۵۰ هزار نفر از طریق برنامه‌های واکسیناسیون

yournewswire نوشته است: گیتس می‌گوید؛ به منظور موفقیت در کاهش جمعیت از یک “جهان پُرجمعیت”، روزانه حداقل ۳۵۰ هزار نفر باید کشته شوند و این می‌تواند از طریق برنامه‌های واکسیناسیون انجام شود.

واکسن یکی از بزرگترین پیروزی‌های بهداشت عمومی در تاریخ بشر است؛ مردم به واکسن برای ریشه کنی بیماری و کاهش بروز عفونت‌های جدید مانند فلج اطفال، دیفتری، سرخک، سرخجه، روتاویروس و غیره، بسیار اعتماد دارند.

با این حال، علیرغم این موفقیت در بهداشت عمومی، احساسات غیرمنطقی علیه واکسن براساس جهل و ترس همچنان وجود دارد؛ برخی واکسن را بیش از آنکه خوب باشد آسیب‌رسان فرض می‌کنند؛ اما واکسن و بهبود کلی وضعیت در دسترسی به مراقبت‌های بهداشتی، موجب افزایش استانداردهای زندگی هر فرد شده است.

این در حالی است که بیل گیتس تفسیر دیگری از واکسن دارد؛ وی اعتراف می‌کند چگونه ما باید رضایت به استراتژی کشتن انسان‌ها بدهیم تا به نجات سیاره‌ای از دی اکسید کربن نائل شویم.

بیل گیتس، می‌گوید: این خودخواهی نظام سلطه است که می‌خواهد با از بین بردن بشر و محو انسان‌ها از روی کره خاکی، زمین را تبدیل به یک پارک کند تا خود آسوده زندگی کند.

بیل گیتس، پیشنهاد کشتار جمعی بشریت توسط واکسن را یک فاجعه می‌داند و این روش را شبیه به کشتار مردم توسط عوامل آدولف هیتلر دانسته که در یک چالش ملی، خلاص شدن از شش میلیون نفر جمعیت را تنها راه برای نجات خود دریافتند.

در جهان باراک اوباما، زندگی بشر از “وجدان خشکیده” رنج می‌برد

افراد صاحب قدرت در آمریکا مانند جان هولدرن،مشاور علمی باراک اوباما نیز با بیل گیتس هم عقیده است؛ در آن از حمایت باراک اوباما در سقط جنین یاد می‌شود، در واقع گفته می‌شود در جهان باراک اوباما، زندگی بشر از “وجدان خشکیده” رنج می‌برد.

کلیپ مستندی که در آن “بیل گیتس” اعتراف می‌کند صنعت واکسن در حال کاستن از جمعیت کره زمین است، همچنان بر روی وب سایت‌ها موجود است.

علی

✔دانشجو رشته شبکه و نرم افزار هستم و در زمینه برنامه نویسی و طراحی سایت فعالیت می کنم ، به طب اسلامی علاقه دارم و دوست دارم در ثواب نشر حقیقت طب اسلامی سهیم باشم.❤

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا
بستن