طب اسلامی

۷۰۰۰ هزار آقازاده تحصیل کرده در دانشگاه های #انگلیس خطرناکند یا ۴ دختر که روسری برداشتند؟!

۷۰۰۰ هزار آقازاده تحصیل کرده در دانشگاه های #انگلیس خطرناکند یا ۴ دختر که روسری برداشتند؟!

✡️ خطر کودتای خاموش #بن_سلمانیسمِ آقازادگان انگلیس درس خوانده:

🔻به گواه کارشناسان امنیّتی شکل و ماهیت بورسیه شدن مقامات ایرانی و فرزندانشان در دانشگاه های انگلیس در کانادا یا بریتانیا، عادی و روندی صرفا آموزشی ندارد، بلکه علاوه بر تسلط نرم افزاری بر مدیریت کشور، رخنه را نیز به دنبال دارد.

سال ۸۸ کمیسیون آموزش مجلس هشتم اعلام کرد، که ۳۰۰۰ آقازاده فارغ التحصیل دانشگاه های انگلیس هستند که رساله اکثر آنان اطلاعات طبقه بندی نظام بوده، هم زمان با آن گزارش به جای دنبالگیری این خطر امنیتی، جریان امنیتی وابسته به این خاندان ها، بلوای جریان موهوم انحرافی را جنجال کردند، تا این گزارش مسکوت بماند، اخیرا نیز گزارش جدیدی از مشغول به تحصیل بودن ۴۰۰۰ آقازاده در دانشگاه های انگلیس در بریتانیا یا کانادا منتشر شد که علاوه بر آن ۳۰۰۰ دانشجوی سال ۸۸، گویای یورش حداقل ۷۰۰۰ #ژن_خوب_پندار به فرماندهی سرویس های انگلیسی به کشور می باشد.

این روز ها رونمایی بی محابا از منسوبان رؤسای قوا و فرزندان رجال سیاسی کشور که در دانشگاه های انگلیسی و غربی تحصیل می کنند نیز این ماجرا را وارد ابعاد تازه ای کرده است .

🔺جناب #کدخدائی سخنگوی شورای نگهبان که خود فارغ التحصیل دانشگاه هال انگلیس است، از تعریف جدید #رجل_سیاسی در کشور خبر داده و خانم ملاوردی دستیار ویژه #روحانی هم نوید تحولی در جهت جوان گرایی _بخوانید آقازاده انگلیس درس خوانده گرایی_ در کارهای دولتی را داده است.

🔻البته این رویکردها گویای ورود چراغ روشن آقازادگان لندن نما به عرصه ی سیاسی می باشد، و گویا جوان گرایی به سبک عربستان و #بن_سلمانیسم الگوی موفقی بوده است.

🔻 پس انصاف دهید؛ خطر تبرّج چند خانم که روسری سر چوب می کنند بیشتر است، یا این پدیده بن سلمانیسم زیرپوست نظام که به زودی حذف پیرمردها در کنار اصلاحات ظاهری را چاشنی براندازی نرم به نفع کامل #انگلیس خواهند کرد و با تظاهر اصلاحات که در #کیف_انگلیسی همراهشان تبیین شده است مانند روند اصلاحات انگلیسی اخیر عربستان راه هر نوع اصلاح را سال ها سدّ خواهند کرد؟!

بی جهت نیست بی بی سی که نارضایتی خود از اعتراضات قانونی را نتوانست پنهان کند، ماجرای دختران خیابان انقلاب را برجسته می کند و …

#باید_بودن_باانگلیس_ننگ_شود
#زونکن_انگلیسی
#آقازاده_انگلیسی

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا
بستن